Wie is Flexmakers?
Wij stellen ons graag aan jou voor en laten jou proeven van de geweldige sfeer op ons kantoor. Ben je benieuwd wat wij voor jou kunnen betekenen?
Ik zet graag mensen in beweging met mijn blogs

Mayke Kettelerij
EigenaarGerelateerde artikelen
Week van de Mentale Gezondheid: een goed moment om stil te staan bij werkgeluk en welzijn
Publicatiedatum
1 juni 2026
Auteur
Mayke Kettelerij
Deze week is het de Week van de Mentale Gezondheid. Een waardevol moment om extra aandacht te geven aan een onderwerp dat eigenlijk het hele jaar belangrijk is. Mentale gezondheid op het werk gaat over meer dan alleen hoe iemand zich voelt. Het gaat ook over de manier waarop je samenwerkt, leiding geeft en verwachtingen met elkaar bespreekt.
Bij Flexmakers zien we dat dagelijks terug. Kandidaten kiezen namelijk niet alleen voor een functie. Ze kiezen ook voor een team, een leidinggevende en een werkomgeving waarin zij zich prettig voelen en goed kunnen functioneren.
Lees meer
Week van de Mentale Gezondheid: het begint bij eerlijk zijn naar jezelf
Publicatiedatum
1 juni 2026
Auteur
Mayke Kettelerij
Deze week is het de Week van de Mentale Gezondheid. Een goed moment om hierbij stil te staan want mentale gezondheid krijgt vaak pas aandacht als het niet goed gaat. Terwijl mentale gezondheid juist ook gaat over hoe je je voelt in het dagelijks leven, hoeveel ruimte je ervaart om op te laden en hoe je omgaat met drukte, verwachtingen en veranderingen. Kortom: hoe veerkrachtig ben je?
Lees meer
Krapte op de arbeidsmarkt in de techniek: waarom dit juist nu kansen biedt
Publicatiedatum
23 april 2026
Auteur
Mayke Kettelerij
Overweeg je een baan in de techniek? Dan is dit een goed moment om die stap serieus te onderzoeken. De arbeidsmarkt is al een tijd krap en juist in de techniek blijft de vraag naar mensen groot. Volgens het UWV zijn er 32 beroepen waarin de arbeidsmarktkrapte richting 2030 verder toeneemt, waaronder veel technische functies zoals elektromonteurs, servicemonteurs, technisch tekenaars, procesoperators en automonteurs. Voor werkzoekenden betekent dat één ding: de technieksector biedt volop kansen.
Lees meer
Hoe blijf je gemotiveerd tijdens het sollicitatieproces?
Publicatiedatum
14 januari 2026
Auteur
Mayke Kettelerij
Solliciteren kan best pittig zijn. De ene dag ben je vol vertrouwen, de volgende dag voelt het alsof je maar niet verder komt. Herkenbaar? Goed nieuws: je hoeft niet te wachten tot de motivatie “vanzelf” terugkomt. Met een paar bewuste keuzes houd jij de energie erin én vergroot je je kans op die baan die écht bij je past.
Bij Flexmakers zien we vaak dat het verschil zit in kleine stappen en de juiste mindset. Met deze tips blijf jij gemotiveerd en in beweging tijdens jouw zoektocht naar de baan die écht bij je past.
Lees meer
Flexmakers bestaat 5 jaar
Publicatiedatum
18 september 2025
Auteur
Mayke Kettelerij
Flexmakers, het Lochemse uitzendbureau van Mayke Kettelerij en Frank Brummel, viert op 14 september haar vijfjarig bestaan. In 2020 begonnen ze met een duidelijke ambitie: hét lokale uitzendbureau worden van de regio. We staan deze maand graag even stil bij dit moment. Op naar de volgende jaren vol mensenwerk dat werkt.
Lees meer
Verbeter de werksfeer: de voordelen van een kantoorhond
Publicatiedatum
20 mei 2025
Auteur
Mayke Kettelerij
Stel je voor: je komt ‘s ochtends het kantoor binnen en je wordt meteen begroet door een vrolijke staart die heen en weer zwiept. De stress van de ochtend valt meteen van je af, je glimlacht en denkt: "Ja, dit gaat een goede dag worden." Dit is het dagelijkse leven op ons kantoor sinds Rocky, onze kantoorhond, bij ons is.
Lees meer